0 Yükleniyor ...
izmirde en iyi gelinlikçi

Madam Burcu
Hakkımızda

MADAM BURCU MODA EVİ kurulduğu 1998 yılından bugüne gelinlik üretimi konusunda uzman kadrosu ve özgün tasarımları ile kişiye özel üretimde sektörün önde gelen firmalarından biri olmuştur.

MADAM BURCU MODA EVİ kurulduğu ilk günkü heyecan ve azmini kaybetmeden çalışmalarına büyük bir titizlikle devam ederek, her geçen gün çağın teknolojik gelişmelerini takip edip kendini yenileyerek, sürekli büyümüştür.

Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla web sitemizi yenileyerek, sadece firmamızın bulunduğu İZMİR’de değil, tüm dünyadaki müşterilerimize hizmet vermek amacındayız

Nasıl Çalışıyoruz?

Hayalinizde ki gelinliği birlikte tasarlayalım.

Tarzını Keşfet

Ayrıntıların ne kadar önemli olduğunu biliyoruz, bu nedenle ilk adımımız benzersiz tarzınızı ve vizyonunuzu anlamaya başlamak. Stil Testimiz, gelinliğinizde neyin önemli olduğunu keşfetmenize ve sizi özel bir tasarım stilisti ile eşleştirmemize yardımcı olacak.

Tarzını Tasarla

Stilistiniz size sürekli rehberlik edecek, kumaş ve dantel konusunda önerilerde bulunacak, soruları yanıtlayacak ve siz “Tamam!” demeye hazır olana kadar kalan tüm ayrıntıları sonlandıracaktır. Onay için tasarımınızın özel taslağını size sunacağız.

Tarzına Hayat Ver

Tasarımınızın karmaşıklığına bağlı olarak üretim 2-4 ay sürecektir. Elbiseniz gönderilmeye hazır olduğunda, adres onayı ve takip detayları ile bilgilendirileceksiniz. Büyük gününüze hazırlanırken ihtiyaç duyduğunuz her türlü soru veya yardım için hazır olacağız.

Yüzlerce Özgün Model

Geniş Koleksiyon

Her yıl yenilenen gelinlik koleksiyonumuz yüzlerce özgün model ile sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Madam Burcu global değişim ve tüketim sürecinde büyüme odaklı stratejiler geliştiren, yalnızca üretimde değil tasarımda, sunumda, pazarlama faaliyetlerinde, tanıtımda satış ve satış sonrasında kalite sunmayı hedef edinen müşteri ile güvene dayalı ilişkiler kurarak, sürdüren bir misyona sahiptir.

Sektöründe liderliğe oynayan,kullanmış olduğu son teknoloji ve yaptığı yeniliklerle adından söz ettiren,bu anlamda sektördeki rakiplerine örnek teşkil eden bir firma olmanın yanı sıra,yaptığı ihracatlarla dış dünyaya açılmış yeniliklere açık,sektöre yön veren bir firma olmaya devam ederek ilerliyoruz.

Sürükle İncele Kapat Oynat
izmir gelinlik moda evi Madam Burcu
0%