0 Yükleniyor ...
izmirde en iyi gelinlikçi

Blog
İzmir Gelinlik

Anasayfa | Blog | İzmir Gelinlik

Düğün günü belirlendikten sonra gelin adayları gelinlik bulmak için acele ediyorlar. Gelecekteki her gelinin hayali, masallardaki gibi güzel bir gelinlik bulmaktır. Hayallerinizdeki gelinliği arıyorsanız, kesinlikle İzmir gelinlik sitemize ve blog yazılarımıza bir göz atmalısınız.

En güzel gelinlik modelleri 2022'yi inceleyerek hayallerinizdeki gelinliği bulabilirsiniz. Aklınızda bir gelinlik yoksa sizler için derlediğimiz modelleri inceleyerek hayalinizdeki gelinliğe bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Balık Model Straplez Gelinlik

İyi b irfiziğiniz varsa balık model gelinliklere bakabilirsiniz. Balık model gelinlik modelleri son yılların favorileridir. Etek üzerinde dantelli güzel bir gelinlik giyebilirsiniz. Askısız gelinlik, fiziğe uygun olarak yapıldığında giymek için çok rahattır. Bazen gelinler askısız gelinlik giymek isteseler bile rahat olmadıklarını düşündükleri için vazgeçerler. Vücudunuza uyacak şekilde yapılmışsa askısız bir gelinlik ile rahat olabilirsiniz.

Düşük Omuzlu Gelinlik Modeli

Omuzlarında dantelli gelinlikler her kadında çok zarif görünüyor. Bir gelinlikte dantel kullanımını seviyorsanız, görüntüdeki tarzda dantelli gelinliklere bakabilirsiniz. Gelinliğin daha vintage bir görünüme sahip olmasını istiyorsanız, kalın ve büyük dantel yerine ince dantelli bir gelinlik giyebilirsiniz. Üstte dantelli bir gelinlik giyecekseniz, eteğin üzerinde dantel olmasını seçebilirsiniz, ancak dantel kullanımı abartılmışsa, gözler için yorucu olabilir.

Askılı, Bol Tüllü Gelinlik

Askılı gelinlikler artık eskisi kadar sık kullanılmıyor ama bütün düğün boyunca rahat olmak isteyenler askılı gelinlik giyebilirler. Askılı bir gelinlik giymek istiyorsanız askılarında ya da gelinliğin üst kısmında taşlar olabilir. Gelinliğin eteğinde dantel sevmeyenler ise sadece tülden oluşan bir etek tercih edebilirler. Eteği sade olacaksa üst kısmında istediğiniz kadar taş, dantel ya da işleme olabilir. Kullanacağınız takılar da abartılı olabilir.

Gelinlikler ile ilgili daha detaylı bilgilendirmeleri tasarımlar ve modeller için İzmir gelinlik sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Sürükle İncele Kapat Oynat
izmir gelinlik moda evi Madam Burcu
0%