0 Yükleniyor ...
izmirde en iyi gelinlikçi

Blog
İzmir Gelinlik Mağazaları

Anasayfa | Blog | İzmir Gelinlik Mağazaları

Gelinlik seçimi oldukça istikrarsız bir durumdur. Son zamanlarda bu soruna çözüm getiren ve gelin adayının boyuna uygun gelinlik diken moda evleri tercih ediliyor. En güzel gelinliği bulmak için İzmir gelinlik mağazalarına önerilerimizi incelemeye ne dersiniz?

 

Her kadının ve erkeğin sonunda seveceği ve birlikte olacağı o özel kişiyle ömür boyu evlenip mutlu bir yuva kurması hayalidir… Doğru kişiyi bulduğunuza gerçekten inanıyorsanız, gerisi çok kolaydır. Toplantılar, tatlı koşuşturmalar, törenler... Son olarak, her kadının hayalini kurduğu, düğün törenleri için vazgeçilmez olan gösterişli gelinliği seçmenin zamanı geldi. Bu süreç gelinlerimiz için biraz stresli olabilir. Sonuçta, daha önce hiç giymediğiniz bir kıyafet; En özel gününüzün en gösterişli, en pahalı kıyafeti olacak. Bunun için en doğru nokta ise İzmir Gelinlik Mağazalarıdır. Gelinlik mağazaları, üreticinin kendi ürünlerini sergilediği tasarladığı ve bundan ayrı olarak gelinlerin her zaman gelip dilediği gibi gelinlik bakabildiği ve isteklerini sunabildiği yerlerdir.

 

Gelinlikleri 2 bölüme uygun seçmemizde fayda var:

 

1. Gelinin görünüşüne ve tarzına göre

2. Düğün mekanı ve temasına göre

 

Gelinlik seçerken karşınıza birçok model ve tasarım çıkacaktır. Fakat biz sizlere 2022 yılının gündemde olan modellerini şu şekilde derledik;

 

Kabarık etekli uzun gelinliklerin yerini yaz aylarında yapılan kır düğünleri ve bahçe düğünleri için kısa etekli modellerin aldığını görüyoruz. Özellikle genç kızlar arasında tercih edilen kısa gelinlik modelleri arasında farklı ürünler bulabilirsiniz. Mini etekli çarpıcı modellere ek olarak, uzun sırt ve diz boyu etekli veya kabarık etekli modeller giderek daha yaygın hale geliyor. Modern tasarımlarının yanı sıra klasik dantel süslemelere de sahip olan bu ürünlerin dışında bileğe kadar uzanan modelleri de bulabilirsiniz. 

Sahilde yaz düğünlerine uygun 2022 gelinlik modellerinin başında A kesim gelinlik modelleri geliyor. Rahat A kesim gelinlik modelleri arasında dar kesimli veya kabarık olmayan Helenistik etekli modeller tercih edilmektedir. Parlak kumaşlardan ziyade mat beyaz tonların kullanıldığı Helenistik gelinlik modellerinin yanı sıra taşlarla ve büyük kurdelelerle süslenmiş gösterişli modeller de mevcut. Bu çeşit İzmir’de gelinliklerin fiyatlarını sitemize girerek öğrenebilirsiniz.

Yaz düğünleri arasında en çok tercih edilenlerden biri havuz başı düğünleridir. Kokteyl tarzında düzenlenen bu yaz düğünlerinde dar kesim gelinlik modelleri ön plana çıkıyor. Uzun eteklerden vazgeçmek istemeyen kadınlara hitap eden bu gelinlik modelleri arasında askısız yaka veya takılı kalçalı V yaka modelleri 2022 yılına damgasını vuruyor. Uzun eteklerine ek olarak, zarif tasarımları tercih eden kadınlara tül ve dantel detaylarıyla süslenmiş uzun kollu gelinlikler önerilmektedir. Bu dar kesim gelinliklerin fiyatları marka ve modele göre İzmir’de bu tür gelinlik fiyatlarını sitemize girerek öğrenebilirsiniz.

İzmir gelinlik mağazaları sitemize girerek, dilediğiniz gibi modellerimiz inceleyebilir ve bizimle 7/24 iletişim halinde olabilirsiniz.

 

Sürükle İncele Kapat Oynat
izmir gelinlik moda evi Madam Burcu
0%