0 Yükleniyor ...
izmirde en iyi gelinlikçi

Blog
İzmir Gelinlik Modelleri

Anasayfa | Blog | İzmir Gelinlik Modelleri

Eğer bir düğüne hazırlanıyorsanız ve trendler doğrultusunda bir gelinlik ile evliliğe girmek istiyorsanız 2021-2022 sezonunda düşük omuzlu gelinlik modellerinin de trend olacağını bilmenizde fayda var. Önümüzdeki yıl en çok göreceğimiz düşük omuzlu gelinlik modellerini, İzmir gelinlik modelleri sizler için derledi.

Bir gelinlik seçerken sizi daha konturlu gösterecek ve bu çizgileri vurgulayacak modeller vücut tipinizi dikdörtgenden uzaklaştırabilir ve kum saati görünümüne yaklaştırabilir. Dikdörtgen vücut tipi bir gelinlik seçerken, ince bir bel görünümü için omuzlarda ve eteklerde hacimli görünümler elde etmelidirler. Özellikle kalp yakalı gelinlikler ve omuz detaylı gelinlikler omuzdan bele doğru kıvrımlı bir çizgi elde etmenin en kısa yoludur.

İzmir gelinlik modellerinin bir diğer tavsiyesi, daha kavisli bir bel oluşturmak için gelinliğinizde kemer kullanmaktan çekinmeyin. Kullanacağınız kemer sizi kum saati vücut tipi gibi kıvrımlı bir şekle sokacaktır. Dikdörtgen vücut tipine göre bir gelinlik modeli seçerken asimetrik ve yastıklı omuzları tercih edebilirsiniz. Böylece omuzlarınız belinizden daha geniş görünecek ve ince bir bel izlenimi verecektir.

Gelinlik modellerinin vazgeçilmez yaka tiplerinden biri olan v yaka tipi, kum saati vücut şekline sahip gelinler için mükemmel bir seçenek! Bu yaka, kıvrımlı çizgileriniz söz konusu olduğunda daha dengeli görünmenizi sağlayacaktır. Gelinliğiniz için geniş bir yaka ya da yuvarlak bir yaka çizgisine sahip olmayı planlıyorsanız dilerseniz tasarımınıza v yaka ve alçak omuz detayları ekleyebilirsiniz. Böylece dekolte detayı ile farklı bir tarz yaratabilirsiniz. Omuz tasarımları ve tekne yakalı gelinlikler, kum saati gelinler için v yakalı gelinlikler gibi farklı alternatifler olabilir. Vücut tipinizin daha dolgun göğüslere ve kalçalara ve ince bir bele sahip olduğunu unutmayın… Yaka seçiminizin bile gelin görünümünüzde fark yarattığını göreceksiniz.

Daha mütevazı bir düğüne ev sahipliği yapmak isteyen gelinler, kum saati vücut tipleriyle en iyi şekilde eşleşecek başka bir seçenek olan kalem etek kullanabilirler. Kum saati vücut tipine göre gelinlikler arasında yer alan kalem etekler, tüm vücudunuzu balık gelinliklerden daha az ortaya çıkarır ve ince belinizi vurgulamanızı sağlayacak modeller arasındadır.

Tüm bu seçenekleri İzmir gelinlik modelleri sitemize girerek daha detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

 

 

Sürükle İncele Kapat Oynat
izmir gelinlik moda evi Madam Burcu
0%