0 Yükleniyor ...
izmirde en iyi gelinlikçi

Blog
İzmir Gelinlik Tesettür

Anasayfa | Blog | İzmir Gelinlik Tesettür

Hayatında bir kez, evlilik gibi günler vardır. Evlenmek ve bu güzel birlikteliği bir düğünle taçlandırmak özellikle kadınlar için bambaşka bir atmosfer. İzmir gelinlik tesettür bu özel günün büyülü hale gelmesinde rol oynayan en büyük nedendir. Göz kamaştırıcı, hayranlık uyandıran ve ömür boyu hatırlanacak olan gelinlik şüphesiz en zarif tasarıma sahip olmalıdır. Kapalı gelinler, doğru modeli seçmeye özen göstererek, muhafazakar tarzdaki gelin kıyafeti seçimlerinde binlerce gelin kıyafeti tasarımını inceler.

Madam Burcu ekibi olarak her sezon yeni gelinlik tasarımlarını inceliyor ve gelinlik modasına daha yakından bakıyoruz. Kapalı gelinlikler, moda noktasında modern ve sofistike detayları ile her zaman kararsızlığa neden olmaktadır. Öyleyse İzmir tesettür gelinliklerini birlikte inceleyelim, öne çıkan tasarımlara bir göz atalım.

Prenses gibi görünmek istediğin gün başörtülü prenses gelinlik giymek istemiyor musun? Basamaklı bir su gibi belden aşağı inen, ilerledikçe genişleyen ve zarif bir duvakla desteklenen prenses gelinlikler, kapalı gelinlerin hayalini kurduğu görüntüyü sunuyor. İhtişamı ve kabarık tasarımı seven gelecekteki gelinler, muhafazakar tarzlarından ödün vermeden arzu ettikleri görünümü elde edebilirler. İzmir gelinlik tesettür prenses modellerinin birbirinden farklı renk seçenekleri ile sizlerle buluşmasını sağlıyor.

Gelinlikler bedeninize ve yüz tipinize göre değişecektir. Örneğin, zayıfsanız, bel kesim modellerini seçebilirsiniz. Düğün mekanınız büyükse, uzun kuyruklar ihtişamınızı gösterecektir. Yere bağlı olarak, U kuyruk ve kuyruksuz da düşünebilirsiniz. Tarihi bir mekanda düğün yapacaksanız İzmir tesettür gelinlik modelleri arasından taş seçeneklerini deneyebilirsiniz. Gelinlik boyutlarını ifade etmek için kadın beden tipleri elma, armut, kum saati ve dikdörtgen olarak dörde ayrılır. Önce hangisi olduğuna karar vermelisin. Mevsimi de düşünmelisin.

Yaz aylarında ağır modeller aşırı terlemenize neden olabilir. İyi bir yaz,kış dengesi kurmalısınız. Son dakikada kararsızsanız, çıkarılabilir pelerinler, etekler ve peçeli modellere bir göz atabilirsiniz. Bu şekilde, bunları istediğiniz gibi birleştirebilirsiniz. Gelinliğin gelinin kafasıyla orantılı olmalı. Gelinlik düz olduğunda gelinin başı çok süslü ise, bu bir abartı olacaktır. Yüzünüzü vurgulayarak, gelinlik ve gelinin kafasını dikkat çekecek bir seviyeye ayarlayabilirsiniz. Makyajı aşırıya kaçmamaya dikkat edin, böylece gelinliğin ihtişamı arka planda kalmaz. Setrinur, daha önce hiç düşünmediğiniz ve ilham alabileceğiniz modeller için ihtiyacınız olan her şeyi kapınıza getiriyor.

 

Sürükle İncele Kapat Oynat
izmir gelinlik moda evi Madam Burcu
0%