0 Yükleniyor ...
izmirde en iyi gelinlikçi

Blog
İzmir Gelinlik Üreticileri

Anasayfa | Blog | İzmir Gelinlik Üreticileri

İzmir gelinlik üreticileri, Gelinlik tasarımına başlamadan önce aklınızda ki modeli iyice inceler ve geliştirir. Beğendiğiniz farklı gelinliklerin en sevdiğiniz kısımlarını birleştirerek güzel bir gelinlik üretilebilmektedir. Model biraz ne istediğine karar verir. Kafanızda kesim, balık modeli, prenses modeli gibi bir model belirleyip belirtirsiniz. Ardından gelinliğin kol kısmına karar vermelisiniz, uzun kollu, kısa kollu, alçak omuzlu, ince askılı, kalın askılı gibi birçok seçeneğiniz bulunmaktadır. Bu seçeneklerden İzmir gelinlik üreticilerinin size verdiği kendinize ve gelinliğinize uygun olanı seçebilirsiniz. Bir sonraki adımda, nasıl işleneceklerine, tülün nerede kullanılacağına ve dantelin nerede kullanılacağına karar verilir. Fransız danteli son yılların en popüler dantel modelidir. Bunu gelinliğinle seçebilirsin. Gelinliğinin arkasının nasıl olacağını düşün. Fermuarlı sırt, dekolte veya ipli olmasını isteyip istemediğinize karar vermelisiniz. Eteğini tasarla. Tül, dantel kullanabilirsiniz. Eteğinizin uzunluğuna karar verdikten sonra örtünüzü tasarlayabilirsiniz.

Daha önce kağıda bazı kıyafetler çizmiş olabilirsiniz, ancak gelinlik üretimi ve tasarımı çok daha zordur. Gelinliğinizi kafanızda üretmeden önce İzmir gelinlik üreticileri tarafından bir gelinlik tasarım kursu veya üretim kursu alabilirsiniz. Bu çok daha iyi sonuçlar almanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca gelinlik üretim videolarımızı çevrimiçi olarak izleyebilirsiniz. Sitemizde ki gelinlik üretim çizimlerine göz atarak güzel çizimler hazırlayabilirsiniz. Gelinliği dikecek olan nedime ile birlikte bir çizim hazırlamak da sonucu daha güzel hale getirecektir.

Kendiniz için bir gelinlik tasarlamak istediğinizden, farklı bir gelinlik aradığınızı düşünüyoruz. Özel tasarımlı bir gelinlik istiyorsanız fark arayanlar için diğer makalelerimize de göz atabilirsiniz. Tüm bu işlemlerden sonra ise işi gönül rahatlığı ile İzmir gelinlik üreticilerine bırakabilirsiniz.

 

Sürükle İncele Kapat Oynat
izmir gelinlik moda evi Madam Burcu
0%